XO nasWykrojnikiSpecyfikacja technicznaRealizacjeMocowaniaZapachyWycenaKontakt

O nas

 

Nasza firma powstała w 2014 roku. Od momentu powstania naszym przewodnim zajęciem jest produkcja oraz sprzedaż zawieszek zapachowy z indywidualnym nadrukiem. 

Posiadamy własny dział graficzny który z miłą chęcią zaprojektuje dla Państwa indywidualny projekt według życzeń klienta. 
Naszym mottem które napędza nas do działania jest zadowolenia klienta z obsługi oraz z produktu końcowego. 
Staramy się w miarę możliwości sprostać najbardziej skomplikowanym i nie codziennym życzeniom klientów 

Dlaczego zawieszka zapachowa?

 

Idealny upominek, jakim jest zawieszka zapachowa może sprawić, że Państwa firma będzie się kojarzyła z przyjemnym zapachem.

Małe, lekkie w dowolnym kształcie z przyjemnym aromatem są znakomitą reklamą i wizytówką Państwa marki. Doskonałe jako inserty, upominki rozdawane klientom. Zawieszki samochodowe to również pomysłowa reklama na wszelkiego rodzaju imprezach, eventach, pokazach i targach. Zawieszka to ciekawa forma pokazania się i budowania trwałego, pozytywnego wizerunku swojej marki.

Zapachy przywołują wspomnienia, relaksują, wspomagają koncentrację i uspokajają.

Przyjemny zapach wywołuje reakcję u klienta, czego konsekwencją będzie przyciągnięcie jego uwagi, utrwalenie w jego pamięci nazwy marki oraz stworzenie atmosfery dobrego samopoczucia.

 

Baza Wykrojników

Nasza baza liczy 772 wykrojników. Dodatkowo dajemy możliwość wykonania indywidualnego wykrojnika zawieszki zapachowej.

Cena

Wypełniając formularz otrzymasz od nas precyzyjną wycenę zawieszek zapachowych! Dział kalkulacji wyceni nakład, a my skontaktujemy się z tobą.

DRD Zawieszki | Ul. 1 Maja 238, Ruda Śląska 41-710 | tel. 513 855 398, 513 855 269
Długopisy
Pieczątki